Başım Belada dizisi nerede çekiliyor? Başım Belada dizisi gerçek bir hikaye mi, uyarlama mı?

ATV ekranlarında başlayacak olan Başım Belada dizisi, bu akşam ilk bölümüyle yayınlanmış olacak. Merakla beklenen dizinin fragmanları yakından takip edilmişti. Çekim yeri sorgulanan dizide Keremcem ve Merih Öztürk başrollerde olacak. Peki Başım Belada dizisi nerede çekiliyor?

Başım Belada dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin çekimlerinin İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapıldığı bilinmekte.

Başım Belada dizisi uyarlama mı?

İlk bölümü 5 Mart akşamı yayınlanacak dizinin uyarlama olmadığı ve senaryosunun Hasan Burak Kayacı tarafından yazıldığı biliniyor.

Başım Belada dizisi oyuncuları kimler?

Başım Belada dizisinin oyuncularının kim olduğu merak ediliyor. Dizide başrollerde Keremcem ile Merih Öztürk yer alırken, diğer rol alan oyuncular ise şöyle:

Kaan Taşaner,

Umut Oğuz,

Ali Çatalbaş,

Murat Akkoyunlu,

Ferdi Kurtuldu,

Sinan Çalışkanoğlu,

Yağmur Öztürk.

Başım Belada dizisi konusu nedir?

Dizide eski bir polis memuru olan Azam Kamber ile onun yakın arkadaşı Pele’yle beraber haksızlığa uğrayanların davalarını takip etmek için bir ekip kurulmuş olacak. Azam’ın özel hayatı ise oldukça çalkantılı geçmektedir. Yaşamış olduğu acı verici olaydan sonra, Trabzon’daki annesi ona çocukluk arkadaşı Melike’yle evlendirmek istemektedir. Bunu yanı sıra Azam baskıları savuşturmaya çalışırken Pele işgüzarlık yapacaktır.

Azam’ın yeni komşuları olan Biçer Ailesi’nin büyük kızı Leyla’nın fotoğrafını “Sevdiğim kız” notuyla Azam’ın telefonundan Şerife’ye yollayacaktır. Bunun üzerine Kamber ailesi Melike’yi de yanlarına alıp apar topar Trabzon’dan İstanbul’a Azam’ın yanına gelecektir. Azam büyük bir çıkmaza düşer, bir yandan sevdiğim kız yalanıyla baş etmek, bir yandan da babasından sakladığı polislikten istifa ettiği gerçeğini saklamaya devam etmek zorundadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*