‘Creed III’ oyuncusu Jonathan Majors gözaltına alındı

“Creed” filminin üçüncü serisinde başrolde yer alan oyuncu Jonathan Majors, tartıştığı kadına saldırdığı iddiasıyla gözaltına alındı. Oyuncunun menajerliği tarafından basına yapılan açıklamada, “Kimseye hiçbir yanlışı olmadı. Suçsuzluğunu kanıtlamak için elimizden geleni yapıyoruz” denildi.

Anadolu Ajansı’nın aktardığına göre, New York Polis Teşkilatı’ndan yapılan yazılı açıklamada ise, oyuncunun “30 yaşındaki kadınla tartışma yaşadığı” belirtildi. Açıklamada, “Mağdur, saldırıya uğradığını polise bildirdi ve yetkililer, 33 yaşındaki adamı sorun yaşamadan gözaltına aldı” ifadesi kullanıldı. Saldırıya uğradığı öne sürülen kadının başından ve boynundan hafif yaralandığı, an itibarıyla hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

Oyunculuğa 2011’de başlayan Majors, “White Boy Rick”, “The Last Black Man in San Francisco” ve “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” filmleriyle tanınıyor. Majors, en son bu yıl vizyona giren “Creed III” filminde ana karakter Adonis Creed’in çocukluk arkadaşını ve yıllar sonra ringde meydan okuduğu Damian karakterini canlandırdı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir