Bahçeli’den önemli açıklamalar

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

3 hilal kutlu ecdadımızın zafer turuyken son 55 yıldır ülkemizin birlik sancağıdır. 3 hilal ülkücü doğup ülkücü ölmek isteyenlerin şeref payesidir. Önümüzdeki kurultayda ‘Ben’ değil biz diyen, kibir ve bencilliği elinin tersiyle iten, ‘Bana kimse dokunmasın’ demek yerine risk alan, orada burada saklanmayı tercih eden değil her türlü saldırılara göğüs geren kim varsa başımın gözümün üstündedir. 

Belediye başkan aday listelerimizin ilkini 10 Ocak’ta ikincisini 11 Ocak’ta üçüncüsünü de 15 Ocak’ta paylaştık. Üzerinde çalıştığımız diğer adaylarımızı da peyderpey kamuoyumuza sunacağız.

CHP’de işler iyice sarpa sarmış, aday tespitinde kriz ortaya çıkmıştır. 

Terör ve bölücülük mağduru milletimizin güçlü iradesi CHP’den hesap soracaktır.

31 Mart 2024 tarihinde Türk siyaset tarihinin kilit seçimlerinin yapılacak olması heyecanımızı yoğunlaştırmaktadır. 

Cumhur İttifakı olarak bu kutlu hizmete talibiz, tüm imkanlarımızla hazırız. Biz de milli değerler cahilliği değil, Türkiye sevdalığı vardır. 

LİVANELİ’YE SERT TEPKİ

Geçen hafta bir televizyon kanallarında yayınlanan Türkiye’ye yabancı kesimlerin gözüyle bakan Livaneli diyor ki 31 Mart seçimlerinde ya gerici ordular değil, hareket ordusu kazanacakmış. Bildiğimiz kadarıyla Türkiye’de gerici ordu değil, şanlı Türk ordusu vardır. Livaneli’nin bu tarihi çarpıtmasını gülümseyerek dinleyen İBB Başkanından da tek bir itiraz gelmedi. Alın birini vurun ötekine. Çünkü bunlar Türkiye karşıtlığında buluşan yeni yetme yobaz zihniyetlerdir. Millete gerici demek küfürdür. Millete gerici demek Türkiye’ye geriden bakmaktır. Millete gerici demek su katılmamış bir soysuzluktur. 

Firavunca sözlerin cevabını İstanbullu kardeşlerim sandığın başında verecektir. 31 Mart’ta İstanbul muradına kavuşacaktır. Büyüklük taslayanlardan kurtuluş 31 Mart’ta olacaktır. 

Mevsimlik belediye başkanlığı yapan, her taşın altında çıkan şahsa İstanbullu kardeşlerimin yapacağı Saraçhane’den yollamaktır. Bir daha da İstanbullunun yıllarını çalmaya cesaret etmemelidir. Diğer şehirlerin de makus tarihi Cumhur ile değişecektir. 

Vatanımızın her köşesinde milletimiz ile buluşacağız. Yerel yönetimlerdeki ölü toprağını kaldırıp fetret devrine son vereceğiz.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x