Beşiktaş’ta kaos büyüyor!

Beşiktaş’ta sular durulmuyor. Şenol Güneş’in istifası, Ahmet Nur Çebi yönetiminin olağanüstü genel kurul kararı alması, kötü sonuçlar, derbi yenilgisi ve Avrupa’daki hezimetler…

Siyah-beyazlılarda kaos bitmiyor, aksine büyüyor. Taraftarların pazartesi günü Gaziantep FK ile Tüpraş Stadyumu’nda oynanacak maçta tarihi bir protestoya hazırlandığı öğrenildi.

Hem statta hem de çevresinde taraftarların tepkilerini dile getireceği belirtildi. Kaosu derinleştiren sorunlar ise şöyle:

LİG GİTTİ, AVRUPA BİTTİ

Henüz ekim ayında Beşiktaş iki büyük hedefinden de oldu. Süper Lig’de çift haneli puan farkı var. Takım, Avrupa’nın 3. kupasında grup sonuncusu. Ön elemeler hariç oynanan 12 maçta 5 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 2 beraberlik yaşandı. Galibiyet oranı sadece yüzde 36…

SEÇİME 50 GÜN VAR

Çebi yönetimi, 6 Ekim’de olağanüstü genel kurul kararı aldı. 23 Ekim’de, çoğunluk aranmaksızın yapılacak seçimin ise 17 Aralık’ta olduğu ise 23 Ekim’de açıklandı. Genel kurul kararı alınması ile seçim arasında 72 gün, bugün itibarıyla 50 gün var. Bu sürenin uzunluğu tartışılıyor.

YILMAZ İLE DEVAM AMA

Şenol Güneş’in istifası sonrası mevcut yönetim seçime kadar Burak Yılmaz ile yola devam etmeyi seçti. Henüz UEFA Pro-Lisansı bulunmayan Yılmaz, Konferans Ligi’nde ‘gölge hocalık’ yaptı. Onun yönetiminde 3 maçta 2 yenilgi yaşandı ve 9 sınav daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x