Rakipsiz zarafet: Bu, gerçekten en iyi giyinen burç …

Çünkü Terazi burcunun tam da kararsızlığından dolayı çeşitli giyim eşyalarıyla dolu zengin bir gardırobu vardır.

Burç terazilerinin gardırobu moda klasikleriyle dolu

Terazi klasikler ve trendler arasında ustaca denge kurar…

Moda klasikleri gardıroplarında en çok temsil edilenler: Bej, beyaz ve siyah – zodyak terazilerinin hayran olduğu renkler…Stilleri ikilik ile karakterize edilir; aynı anda hem etkili hem de nötr parçalardan hoşlanırlar
En son trendler ile klasikler arasında her zaman ustaca denge kurarlar; örneğin, gardırobunda tüm durumlar için yaratılmış basit kesimli, sofistike nötr elbiseler ve aynı zamanda çılgın bir gölgede payetli bir elbisenin en göz alıcı akşam versiyonunu bulacaksınız.

Stilleri ikilik ile karakterize edilir; aynı anda hem etkili hem de nötr parçalardan hoşlanırlar
Teraziler her zaman çevrelerine ne zaman uyum sağlamaları gerektiğini ve ne zaman öne çıkıp parlamanın doğru zaman olduğunu bilirler. Kıyafetlerini buna göre oluşturuyorlar.
Ne olursa olsun her zaman bağlı kaldıkları bazı parçaları vardır. Niteliğe çok dikkat ediyorlar ve aslında bu onlar için nicelikten daha önemli.

Terazi burcu, bir sezon boyunca ortaya çıkıp unutulmaya yüz tutan birkaç trend parça yerine, yıllarca giyebileceği, daha iyi ve daha kaliteli bir parçayı satın almayı tercih eden burç türüdür. Bej rengi bir yağmurluk veya palto, kalıplı bir blazer, favori bir gömlek veya elbise; bunların hepsi, her zaman geri dönecekleri gardıroptaki favorileri olabilir.

Hemen hemen her ortamda şıklığı ve sofistike görünümü tercih ediyorlar ancak bu, bazen klasiklerden uzaklaşıp modern bir çözüme ulaşmayacakları anlamına gelmiyor. Elbette tüm bunlar her zaman onların tarzına ve kişiliğine göre uyarlanmıştır, dolayısıyla onun Terazi burcu olduğunu hemen anlayabilirsiniz.
Gündelik spor kıyafetlere genellikle gardırobunda çok az yer vardır çünkü en az onlar beğenmektedir.

Mavinin her tonunu sevdikleri ve krem ​​ve pembe tonlarının büyük hayranları oldukları biliniyor. Desenler söz konusu olduğunda, onları gerçekten seviyorlar, ancak kombinasyonu tamamen ele geçiren hafif agresif desenler değil.

Terazi…
Onlarda her şey bir denge meselesidir ve bu aynı zamanda moda stili için de geçerlidir. Bir yandan çok sıkı kesimler giyecekler, diğer yandan akıcı, havadar modelleri de seviyorlar.
Moda klasikleri gardıroplarında en çok temsil edilenler
Gardırobunda en çok yönlü ve zarif parçalar temsil ediliyor
Teraziler genellikle dürtüsel olarak satın almazlar, aksine bilinçli ve düşünceli bir şekilde satın alırlar. Ne istediklerini tam olarak biliyorlar ve mağazaya geldiklerinde kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan teklifi hemen tarayıp ne aradıklarını görebiliyorlar.

Terazi göze çarpmayan desenleri sever

Tarzlarındaki ikiliğin harika bir örneği, ünlü Terazi oyuncusu Gwyneth Paltrow’un Oscar ödüllü iki baskısıdır . 2002 yılında, kendi deyimiyle ödüllere biraz punk getirmek istediği siyah Alexander McQueen elbisesini seçerek herkesi şaşırttı . On yıl sonra, sadeliğiyle dikkat çeken pelerinli, beyaz bir Tom Ford kreasyonuyla büyüledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x